Artikelcode (SKU): 587186 SKU leverancier: HTM1121504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587186
EAN 8714452102114
SKU leverancier HTM1121504
Merk CARAT
Diameter 112 MM
Boordiepte 150 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 5 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 112mm l.150 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: