Artikelcode (SKU): 587177 SKU leverancier: HTL1123404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587177
EAN 8714452102015
SKU leverancier HTL1123404
Merk CARAT
Diameter 112 MM
Boordiepte 340 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 5 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 112mm l.340 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: