Artikelcode (SKU): 167187 SKU leverancier: HDNL112422
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167187
EAN 8714452025574
SKU leverancier HDNL112422
Merk CARAT
Diameter 112 MM
Boordiepte 420 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 5/4''unc m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 4 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 112mm l.420 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: