Artikelcode (SKU): 587187 SKU leverancier: HTM1221504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587187
EAN 8714452102121
SKU leverancier HTM1221504
Merk CARAT
Diameter 122 MM
Boordiepte 150 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 6 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 122mm l.150 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: