Artikelcode (SKU): 587178 SKU leverancier: HTL1223404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587178
EAN 8714452102022
SKU leverancier HTL1223404
Merk CARAT
Diameter 122 MM
Boordiepte 340 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 6 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 122mm l.340 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: