Artikelcode (SKU): 132729 SKU leverancier: HTL1323404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132729
EAN 8714452102039
SKU leverancier HTL1323404
Merk CARAT
Diameter 132 MM
Boordiepte 340 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 6 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 132mm l.340 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: