Artikelcode (SKU): 132714 SKU leverancier: HDNL132422
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132714
EAN 8714452025598
SKU leverancier HDNL132422
Merk CARAT
Diameter 132 MM
Boordiepte 420 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 5/4''unc m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 6 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 132mm l.420 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: