Artikelcode (SKU): 587188 SKU leverancier: HTM1421504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587188
EAN 8714452102145
SKU leverancier HTM1421504
Merk CARAT
Diameter 142 MM
Boordiepte 150 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 6 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 142mm l.150 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: