Artikelcode (SKU): 587179 SKU leverancier: HTL1423404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587179
EAN 8714452102046
SKU leverancier HTL1423404
Merk CARAT
Diameter 142 MM
Boordiepte 340 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 6 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 142mm l.340 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: