Artikelcode (SKU): 587165 SKU leverancier: HDNL142422
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587165
EAN 8714452025604
SKU leverancier HDNL142422
Merk CARAT
Diameter 142 MM
Boordiepte 420 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 5/4''unc m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 6 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 142mm l.420 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: