Artikelcode (SKU): 587180 SKU leverancier: HTL1523404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587180
EAN 8714452102053
SKU leverancier HTL1523404
Merk CARAT
Diameter 152 MM
Boordiepte 340 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 6 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 152mm l.340 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: