Artikelcode (SKU): 587166 SKU leverancier: HDNL152422
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587166
EAN 8714452025611
SKU leverancier HDNL152422
Merk CARAT
Diameter 152 MM
Boordiepte 420 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 5/4''unc m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 6 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 152mm l.420 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: