Artikelcode (SKU): 587190 SKU leverancier: HTM1621504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587190
EAN 8714452102169
SKU leverancier HTM1621504
Merk CARAT
Diameter 162 MM
Boordiepte 150 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 7 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 162mm l.150 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: