Artikelcode (SKU): 587181 SKU leverancier: HTL1623404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587181
EAN 8714452102060
SKU leverancier HTL1623404
Merk CARAT
Diameter 162 MM
Boordiepte 340 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 7 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 162mm l.340 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: