Artikelcode (SKU): 167188 SKU leverancier: HDNL162422
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167188
EAN 8714452025628
SKU leverancier HDNL162422
Merk CARAT
Diameter 162 MM
Boordiepte 420 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 5/4''unc m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 7 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 162mm l.420 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: