Artikelcode (SKU): 587168 SKU leverancier: HDNL202422
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587168
EAN 8714452025659
SKU leverancier HDNL202422
Merk CARAT
Diameter 202 MM
Boordiepte 420 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 5/4''unc m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 7 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 202mm l.420 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: