Artikelcode (SKU): 587169 SKU leverancier: HTL0323404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587169
EAN 8714452024683
SKU leverancier HTL0323404
Merk CARAT
Diameter 32 MM
Boordiepte 340 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 3 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 32mm l.340 M terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: