Carat Briljant baksteenboor 52mm l.340 M16 Dustec (vp=1) ref. HTL0523404
Delen:
Artikelcode (SKU): 587171 SKU leverancier: HTL0523404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587171
SKU leverancier HTL0523404
Merk CARAT
Boordiameter 52 MM
Hoogte (snijvlak) 9,5 MM
Gereedschapsopname M16
Boordiepte 0 - 340 MM
Aantal (snijvlakken/snijkanten) 3 ST
Materiaal (schuurkorrel/slijpmiddel) diamant
Uitvoering laser gelaste hechting
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 52mm l.340 M16 Dustec (vp=1) ref. HTL0523404 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: