Artikelcode (SKU): 587172 SKU leverancier: HTL0623404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587172
EAN 8714452024713
SKU leverancier HTL0623404
Merk CARAT
Diameter 62 MM
Boordiepte 340 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 3 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 62mm l.340 M terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: