Artikelcode (SKU): 132730 SKU leverancier: HTM0681504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132730
EAN 8714452103098
SKU leverancier HTM0681504
Merk CARAT
Diameter 68 MM
Boordiepte 150 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 3 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 68mm l.150 M terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: