Artikelcode (SKU): 587173 SKU leverancier: HTL0683404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587173
EAN 8714452103104
SKU leverancier HTL0683404
Merk CARAT
Diameter 68 MM
Boordiepte 340 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 3 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 68mm l.340 M terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: