Artikelcode (SKU): 587182 SKU leverancier: HTM0721504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587182
EAN 8714452102077
SKU leverancier HTM0721504
Merk CARAT
Diameter 72 MM
Boordiepte 150 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 4 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 72mm l.150 M terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: