Artikelcode (SKU): 587174 SKU leverancier: HTL0723404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587174
EAN 8714452101971
SKU leverancier HTL0723404
Merk CARAT
Diameter 72 MM
Boordiepte 340 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 4 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 72mm l.340 M terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: