Artikelcode (SKU): 587183 SKU leverancier: HTM0821504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587183
EAN 8714452102084
SKU leverancier HTM0821504
Merk CARAT
Diameter 82 MM
Boordiepte 150 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 4 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 82mm l.150 M terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: