Artikelcode (SKU): 587175 SKU leverancier: HTL0823404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587175
EAN 8714452101988
SKU leverancier HTL0823404
Merk CARAT
Diameter 82 MM
Boordiepte 340 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 4 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 82mm l.340 M terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: