Artikelcode (SKU): 587184 SKU leverancier: HTM0921504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587184
EAN 8714452102091
SKU leverancier HTM0921504
Merk CARAT
Diameter 92 MM
Boordiepte 150 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 4 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 92mm l.150 M terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: