Artikelcode (SKU): 587176 SKU leverancier: HTL0923404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587176
EAN 8714452101995
SKU leverancier HTL0923404
Merk CARAT
Diameter 92 MM
Boordiepte 340 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 4 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 92mm l.340 M terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: