Artikelcode (SKU): 838422 SKU leverancier: HCR1023002
Specificaties
Artikelcode (SKU) 838422
EAN 5420022774225
SKU leverancier HCR1023002
Merk CARAT
Diameter 102 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 7 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 102mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: