Artikelcode (SKU): 587122 SKU leverancier: HC10230020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587122
EAN 5420022758577
SKU leverancier HC10230020
Merk CARAT
Diameter 102 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc INCH
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 7 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 102mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: