Artikelcode (SKU): 838423 SKU leverancier: HCR1123002
Specificaties
Artikelcode (SKU) 838423
EAN 5420022774232
SKU leverancier HCR1123002
Merk CARAT
Diameter 112 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 7 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 112mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: