Artikelcode (SKU): 167185 SKU leverancier: HC11230020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167185
EAN 5420022758584
SKU leverancier HC11230020
Merk CARAT
Diameter 112 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc INCH
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 7 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 112mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: