Artikelcode (SKU): 838425 SKU leverancier: HCR1323002
Specificaties
Artikelcode (SKU) 838425
EAN 5420022774256
SKU leverancier HCR1323002
Merk CARAT
Diameter 132 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 8 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 132mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: