Artikelcode (SKU): 167186 SKU leverancier: HC13230020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167186
EAN 5420022758607
SKU leverancier HC13230020
Merk CARAT
Diameter 132 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc INCH
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 8 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 132mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: