Artikelcode (SKU): 838426 SKU leverancier: HCR1423002
Specificaties
Artikelcode (SKU) 838426
EAN 5420022774263
SKU leverancier HCR1423002
Merk CARAT
Diameter 142 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 8 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 142mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: