Artikelcode (SKU): 587125 SKU leverancier: HC14230020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587125
EAN 5420022758614
SKU leverancier HC14230020
Merk CARAT
Diameter 142 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc INCH
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 8 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 142mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: