Artikelcode (SKU): 838427 SKU leverancier: HCR1523002
Specificaties
Artikelcode (SKU) 838427
EAN 5420022774270
SKU leverancier HCR1523002
Merk CARAT
Diameter 152 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 8 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 152mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: