Artikelcode (SKU): 838428 SKU leverancier: HCR1623002
Specificaties
Artikelcode (SKU) 838428
EAN 5420022774287
SKU leverancier HCR1623002
Merk CARAT
Diameter 162 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 9 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 162mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: