Artikelcode (SKU): 587127 SKU leverancier: HC16230020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587127
EAN 5420022758638
SKU leverancier HC16230020
Merk CARAT
Diameter 162 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc INCH
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 9 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 162mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: