Artikelcode (SKU): 838429 SKU leverancier: HCR1823002
Specificaties
Artikelcode (SKU) 838429
EAN 5420022774294
SKU leverancier HCR1823002
Merk CARAT
Diameter 182 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Aantal segmenten 9 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 182mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: