Artikelcode (SKU): 587128 SKU leverancier: HC18230020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587128
EAN 5420022762772
SKU leverancier HC18230020
Merk CARAT
Diameter 182 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Aantal segmenten 9 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 182mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: