Artikelcode (SKU): 838430 SKU leverancier: HCR2023002
Specificaties
Artikelcode (SKU) 838430
EAN 5420022774300
SKU leverancier HCR2023002
Merk CARAT
Diameter 202 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Aantal segmenten 10 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 202mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: