Artikelcode (SKU): 587129 SKU leverancier: HC20230020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587129
EAN 5420022762789
SKU leverancier HC20230020
Merk CARAT
Diameter 202 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Aantal segmenten 10 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 202mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: