Artikelcode (SKU): 838431 SKU leverancier: HCR2253002
Specificaties
Artikelcode (SKU) 838431
EAN 5420022774317
SKU leverancier HCR2253002
Merk CARAT
Diameter 225 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Aantal segmenten 12 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 225mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: