Artikelcode (SKU): 838432 SKU leverancier: HCR2503002
Specificaties
Artikelcode (SKU) 838432
EAN 5420022774324
SKU leverancier HCR2503002
Merk CARAT
Diameter 250 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Aantal segmenten 14 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 250mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: