Artikelcode (SKU): 587131 SKU leverancier: HC25030020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587131
EAN 5420022762765
SKU leverancier HC25030020
Merk CARAT
Diameter 250 MM
Boordiepte 315 MM
Aansluiting " 5/4''unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Aantal segmenten 14 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 250mm l.315 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: