Artikelcode (SKU): 587119 SKU leverancier: HC08215020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587119
EAN 5420022758706
SKU leverancier HC08215020
Merk CARAT
Diameter 82 MM
Boordiepte 150 MM
Aansluiting " 5/4''unc INCH
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 6 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 82mm l.150 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: