Artikelcode (SKU): 132717 SKU leverancier: HDNS102062
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132717
EAN 8714452025932
SKU leverancier HDNS102062
Merk CARAT
Diameter 102 MM
Boordiepte 60 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 3 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Dozenboor baksteen 102mm 5/4 (vp=1 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: