Artikelcode (SKU): 845390 SKU leverancier: HDND102604
Specificaties
Artikelcode (SKU) 845390
EAN 5420022775031
SKU leverancier HDND102604
Merk CARAT
Diameter 102 MM
Boordiepte 60 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Aantal segmenten 5 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Dozenboor baksteen 102mm l.60 M16 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: