Artikelcode (SKU): 132718 SKU leverancier: HDNS112062
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132718
EAN 8714452025949
SKU leverancier HDNS112062
Merk CARAT
Diameter 112 MM
Boordiepte 60 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 3 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Dozenboor baksteen 112mm 5/4 (vp=1 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: