Artikelcode (SKU): 845391 SKU leverancier: HDND112604
Specificaties
Artikelcode (SKU) 845391
EAN 5420022775048
SKU leverancier HDND112604
Merk CARAT
Diameter 112 MM
Boordiepte 60 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Aantal segmenten 5 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Dozenboor baksteen 112mm l.60 M16 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: